Gabriela Burianková

Po ukončení magisterského štúdia v odbore sociálna práca na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave som sa venovala práci v tomto odbore, neskôr som pracovala vo farmaceutickej spoločnosti, pôsobila som aj aj lektor školení.

 

V roku 2009 sme boli spolu s manželom a ďalšími dvoma pármi spoluzakladatelia projektu Akadémia rodiny, ktorá organizuje kurzy zamerané na vzťahy a výchovu. Keď nás v roku 2010 oslovili, či by sme sa nepustili do zakladania materskej školy, neváhali sme a pridali sme sa k zakladajúcej skupine. Prečo? Lebo výchovno-vzdelávací model sa nám zdal skvelý a navyše kurzy, ktoré sme organizovali,  dopĺňali výchovný proces v MŠ.  Tak sme sa stali spoluzakladatelia SMŠ Pramienok, kde som spočiatku, popri materskej dovolenke a neskôr na pracovný úväzok,  pracovala 5 rokov ako prevádzková riaditeľka. Okrem toho som mala na starosti komunikáciu s rodičmi a tútoring.

 

S manželom máme šesť detí, štyri sú už dospelé, ale posledné dve patria medzi prvých absolventov materskej školy Pramienok.

 

Dobrá kniha – výchovná, motivačná alebo životopis či román, príroda, výlety s rodinou, či stretnutia s priateľmi sú tými momentami, pri ktorých viem zrelaxovať a načerpať energiu.

profilova fotka